ТЕРМІНОВО! Щойно Аваков зробив дуже гучну резонансну заяву ситуацію на Донбасі (ВІДЕО)

За словами Авакова, ключовим завданням прикордонників на цей рік є повна готовність до взяття державного кордону під контроль

Аваков – прикордонникам: будьте готові до деокупації Донбасу цього року
Пише 24news.org.ua
У 2017 році постане завдання вийти на міжнародно визнаний державний кордон України на Донбасі, а у подальшому – вже і Криму.
Про це сьогодні, 17 січня, під час колегії Держприкордонслужби заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.
«Це не моє пропагандистське висловлювання або якась ідея фікс. Це реальність з якою нам невдовзі доведеться зіштовхнутись і держава має розраховувати на вашу готовність до рішучих дій і волі до забезпечення цього процесу», — зазначив він.

За словами Авакова, цим процесом будуть займатися поліцейські, гвардійці, органи юстиції, але першими вирушать прикордонники. Так, ключовим завданням прикордонників на цей рік є повна готовність до взяття державного кордону під контроль. Він також підкреслив, що це не буде довгострокова місія, адже після розробки плану і встановлення задачі протягом двох тижнів необхідно буде забезпечити контроль над державним кордоном.
Довідка УНІАН. Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим і почала дестабілізувати обстановку на Донбасі. РФ поставляє терористам «ДНР» і «ЛНР» озброєння і направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська. З середини квітня 2014 року в Луганській і Донецькій областях тривають бойові дії.